alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de tramvay raylarında görünmez tuzak!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de tramvay raylarında görünmez tuzak!
A
a

Eskişehir İsmet İnönü-1 caddesinde tramvay emniyet şeritlerinin boyalarının silinmesinin, muhtemel kazalar açısından tehlike oluşturduğu belirtiliyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir 'Doktorlar Caddesi' olarak bilinen İsmet İnönü-1 Caddesi'ndeki sarı emniyet şeritleri, üzerinde yüründüğü ve çeşitli sebeplerle çok fazla kirlendiği için silinmiş ve bakıma muhtaç durumda. Vatandaşların dikkatini çekip tramway yoluna girmesini engelleyen sarı emniyet şeritleri bakım yapılmaması sebebiyle eskisi kadar dikkat çekmiyor. Adeta kazaya sebebiyet veren bu şeriflerin bu durumu, yol üzerinde yürüyüş yapan dikkatsiz vatandaşların can güvenliği için tehlike oluşturuyor.
Ariman web reklam 2
1000
icon
Mehmet yıldız 6 Ekim 2021 22:27

Çağırın kütahya belediyesini sarı çizgileri boyasın. Hayır yapmış olur.

3 4 Cevap Yaz
eses_lee 6 Ekim 2021 17:07

2 TEKERLEKLİ TÜM ARAÇLAR YASAK OLMASINA RAĞMEN TRAMVAY YOLUNU KULLANIYOR. HERHANGİ BİR DENETİM CEZA İŞLEMİ DE YAPILMIYOR.

0 5 Cevap Yaz
Asıl Tehlike bu değil 6 Ekim 2021 11:57

Vatandaşlarda dikkat etsin o zaman, çarşıya ne vakit gitsem kalabalık. Üstelik asıl tehlike sarı çizgiler değildir. Asıl tehlike insan yoğunluğunun bol olduğu 2 eylül caddesinde adres sormayan kurşun misali ilerleyen motor, elektrikli scooter ve bisikletlerdir. Birde sanki ambulans sürüyo gibi dat dat dat dat korna çala çala tüm hızıyla ilerliyorlar. Geçen sene bir vatandaşın sırf bu sebeple çarpma sonucu bacağı kırıldı. Asıl tehlike bunlardır

0 19 Cevap Yaz
Bence 6 Ekim 2021 11:48

Merak etmeyin tramvay vatmanları çok dikkatli ve sabırlı.

1 2 Cevap Yaz
Adnan 6 Ekim 2021 11:42

demir korkuluklar yapılmalı belirli aralıklarda geçiş yeri konulmalı

5 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat