alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de önemli duyuru: 23 Nisan'da...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de önemli duyuru: 23 Nisan'da...
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, çocuklara unutamayacakları bir gün yaşatacak. Çocuklar, 7 saat boyunca sürecek şenlikte bayramın tadını çıkaracaklar.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Eskişehir’de bu yıl 7’ncisi düzenlenen şenlikte çocukları, Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda buluşturacak.
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek “7. Çocuk Şenliği” ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bayram tadında, eğlencesi bol bir ortamda kutlanacak.
24 Nisan Pazar günü Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda 10.00 ile 17.00 saatleri arasında yapılacak 7. Çocuk Şenliği’nde müzik ve sahne şovları, spor gösterileri, oyunlar ve yarışmaların yanı sıra atölye çalışmaları ve stantlarda kurumlar ile sivil toplum kuruluşlarının bayram etkinlikleri yapılacak.
Şenliğe katılacak çocuklar, 7 saat boyunca çok sayıda oyun ve atölye çalışmalarıyla gönüllerince eğlenecekler.
Ücretsiz olan 7. Çocuk Şenliği’nde dans, cimnastik, çocuk tiyatrosu, zumba, bilim gösterisi, çocuk şarkıları konseri gibi birbirinden renkli etkinlikler yer alacak.
Ayrıca şenlikte ayak tenisi, beceri parkuru, mendil kapmaca, yakan top, ebeveyn ve çocuk yarışları, tekerlek, halat çekme, çuval yarışı, sumo gibi yarışlarla çocuklar ve aileler büyük heyecan yaşayacak.
Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, 23 Nisan gibi dünyanın en özel çocuk bayramında tüm çocukları ve aileleri şenliğe beklediklerini ifade ettiler.
1000
icon
Vatandaş 21 Nisan 2022 14:51

Hadi bakalım kedi 🐱 olalı bir fare 🐭 tutacağıniz galiba

6 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat