alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de okullarda koronavirüs alarmı: Karantinaya alındılar!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de okullarda koronavirüs alarmı: Karantinaya alındılar!
A
a

Eskişehir'de yüz yüze eğitimin başlamasının ardından gelen koronavirüs haberleri velileri endişelendiriyor. Kentte bazı okullarda sınıflar koronavirüs sebebiyle kapatıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Alınan yeni normalleşme kararlarıyla birlikte okullar tüm Türkiye’de açıldı. Eskişehir’de de yüz yüze eğitimin başlamasıyla birlikte okullardan bazı sınıfların karantinaya alındığına dair gelen bilgiler velileri ve öğrencileri endişelendirdi. Edinilen son bilgilere göre, Savaş Kubaş Anadolu Lisesi’nde bir sınıfta 2 öğrencinin covid-19 testinin pozitif çıkmasının ardından sınıf karantinaya alındı. Şehit Yusuf Tuna Güzey İlköğretim Okulu’nda 3 öğretmenin testi pozitif çıktı. Ayrıca, Fahri Keskin Fen Lisesi’nde bir sınıf; Tepebaşı Mustafa Kemal İlköğretim Okulu’nda bir sınıf; Ticaret Odası Ortaokulu bir sınıf; Ticaret Odası Ortaokulu’nda bir sınıf ve Fatih Anadolu Lisesi’nde de bir sınıf koronavirüs nedeniyle karantinaya alındı.
Kaynak : anadolugazetesi.com
Ariman web reklam 2
1000
icon
ahmet çam 13 Eylül 2021 14:30

üniversiteler açılınca vaka sayısı zirve yapar. çünkü üniversite öğrencisi ailesiyle yaşayan ortaöğrenim öğrencisine benzemez.

0 9 Cevap Yaz
Adnan

DOĞRU tespit . lay lay lom . cafe bar gezerler maske mesafe hak getire

1 8
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat