alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'de o öğrencilerin imdadına polis yetişti!

Videoyu Aç Eskişehir'de o öğrencilerin imdadına polis yetişti!
A
a

Eskişehir'de Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) ilk oturumu olan TYT dolayısıyla sınavına geç kalan öğrencilerin imdadına polis yetişti.

Eskişehir haberleri

İl Emniyet Müdürlüğü 155 Polis İmdat Hattını arayan 5 öğrenci Deliklitaş Mahallesi İkieylül Caddesi'ndeki Alaaddin Parkı yakınlarında beklediğini belirterek, 75. Yıl Mahallesi'ndeki Hüseyin Erçelebi Anadolu Lisesi'nde sınava gitmek için yardım istedi.

Öğrenciler duraktan alınarak, polis araçlarıyla sınava girecekleri okula götürüldü. 

Öte yandan, kimliğini kaybeden bir öğrenci ise polis aracı ile bulunduğu yerden alınarak, İl Nüfus Müdürlüğüne götürüldü. Buradaki işlemlerinin ardından Turgut Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ndeki sınav merkezine bırakıldı.Polis ekipleri ayrıca, sınava gireceği okula gidince kimliğini evde unuttuğunu fark eden bir öğrencinin kimliğini evinden alarak, kendisine ulaştırdı.

Bunun yanı sıra, geç kalan yada yanlış okula giden çok sayıda  öğrenci, asayiş ve trafik ekiplerince sınavlarına yetiştirildi.
1000
icon
Çifteler li 27 Haziran 2020 15:53

Sagolun cocuklari magdur etmemişsiniz. Yalniz sinav salonuna girerken cocuklarin ustu basi yakın mesafede arama yaplmiş. Nerde mesafe. Ya bu cocuklar bizim genclikten korkma yök.

0 1 Cevap Yaz
oğuz 27 Haziran 2020 13:16

tebrikler tüm emniyet teşkilatını en kalbi duygularımla selamlıyorum

0 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat