alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de düşündüren görüntü

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de düşündüren görüntü
A
a

Eskişehir Orhangazi Mahallesi sakinlerinden Altuğ Akdeniz, Porsuk Çayı’nın koku yaptığını, yaşadıkları bölgede güvenlik sorunu yaşadıklarını söyleyerek, yetkililerin bu konuda çözüm bulması gerektiğini belirtti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Eskişehir haberleri

Geçtiğimiz günlerde evlerinin önündeki su damacanalarının altından paraların çalındığını anlatan Altuğ Akdeniz, evlerinin kapılarının zorlandığını, belirtti. Evlerinin önünden Porsuk Çayı’nın geçtiğini ve yılın dokuz ayı 45-50 cm aşağıda olduğunu hatırlatan Akdeniz, “Öyle olunca da üstü pisleniyor, koku yapıyor. Eskişehir’e yakışmıyor. Bizim buradan şehir merkezine otobüs, dolmuş yok. Adliye ya da Espark’ın oraya gitmek isteseniz gidemezsiniz” dedi.


“ÇOCUKLAR SOKAĞA ÇIKAMIYOR”
Mahalle sakinleri olarak güvende hissetmediklerini ifade eden Turgut Alacalı ise, “Güvenlik sıkıntısı var. Buraya bekçi verilebilir. Karşı tarafta park var ve tehlikeli insanlar oluyor, silah sesleri geliyor. Polisin gelmesi zaman alıyor. Bazı şeylere çözüm bulunması gerekiyor. Çocuklarımız sokağa çıkamıyor. Bizler tedirgin oluyoruz” diye konuştu. 
 
Kaynak : Anadolu Gazetesi
Ariman web reklam 2
1000
icon
Nokta 8 Haziran 2020 12:53

Çamlıca daki su kanalında pislik içinde

0 2 Cevap Yaz
O ne ki 8 Haziran 2020 10:12

Kapatılan devlet hastahanesinin yanındaki porsukta bir timsah eksik, fare ve kurbağalar cirit atıyor. İslah edilmediği için iğrenç kokusuda cabası... Şehrimizin sorunları say say bitmez

1 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat