alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de dün yaşananların ardından...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de dün yaşananların ardından...
A
a

Eskişehir’de dün aniden bastıran dolu ve sağanak yağış, bayram boyunca kapalı olan iş yerlerinin önünde kirliliğe ve su birikintilerine sebep oldu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir’de dün aniden bastıran dolu ve sağanak yağış, bayram boyunca kapalı olan iş yerlerinin önünde kirliliğe ve su birikintilerine sebep oldu.
Eskişehir’de dün öğle saatlerinde aniden bastıran sağanak ve dolu yağışı, kent merkezini olumsuz etkiledi. Bazı cadde ve sokaklarda su birikintilerine neden olan yağışın kötü etkisi, bugün de görülmeye devam etti. Bayram boyunca kapalı olan dükkanlarını açmak için gelen esnaflar ise kötü manzara karşısında hayrete düştü. Bazı dükkanların önü dolu sebebiyle beyaza bürünürken, bazılarında ise büyük su birikintilerinin olduğu görüldü. İş yerlerine gelen esnaf, ilk olarak dışarıda oluşan kirliliği temizleyerek işe başladı.
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon
cemal 5 Mayıs 2022 09:05

İklim değişikliğinin giderek dahada artacağı, havanın sıcaklık ve soğuklarının çok değişken olacağı, sel, yangın, dolu, yıldırım, sert rüzgârların kasıp kavuracağı günlerimizin olacağını uzmanlar söyleyip, duruyor ama aldırış eden yok! Halâ tedbirsizliğimiz devam ediyor. Yerlere çöp atarak cadde ve sokak giderlerinin tıkanmasına sebep oluyoruz. Ondan sonra da yakınıyoruz! "Olmaz böyle şey/Yoksa rüya mı/Tam buldum derken/Yıktın bütün dünyamı." şarkısını çok dinleyeceğiz anlaşılan...!

0 2 Cevap Yaz
Ahmet 4 Mayıs 2022 23:00

Avrupa şehirleri doğal afetleri kolaylıkla bertaraf eder

0 2 Cevap Yaz
Ahmet Faruk 4 Mayıs 2022 14:17

Allahım afetinden koru bizi. Yagış berekettir fazlası felaket.

3 6 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir