alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'de 60 yıllık evli çift, koronavirüsten 12 saat arayla yaşamlarını yitirdi

Videoyu Aç Eskişehir'de 60 yıllık evli çift, koronavirüsten 12 saat arayla yaşamlarını yitirdi
A
a

Eskişehir’de, yakalandıkları Korona virüsü hastanedeki tedavileri ardından yenen, ancak yan etkilerinden kurtulamayan 80 yaşında Yusuf Derin ve 81 yaşındaki eşi Ayşe Derin çifti, 12 saat arayla hayatlarını kaybetti ve birlikte defnedildiler.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir haberi:
Yaklaşık bir aydır Yunus Emre Devlet Hastanesi'nde koronavirüs sebebi ile yoğun bakım servisinde tedavi altında olan yaşlı çift, dün 12 saat ara ile son nefeslerini verdi. Yakınları, yaşlı çiftin, yakalandıkları Korona virüs (Covid-19) hastalığından kurulduktan sonra yan etkileri sebebi ile tamamen sağlıklarına kavuşamadığını, Ayşe Derin'un gece 01.00’de, kocası Yusuf Derin ise gündüz 13.00’de tam 12 saat aralığında vefat ettiğini belirtti. Yaklaşık 60 yıldır evli olan çiftin cenazesi ikindi namazı sonrası Muttalip Orta Mahalle Asri Mezarlığına defnedildi.
İmam-Hatip camiasında birçok insanın yetişmesinde büyük emeği olan Din Kültürü öğretmeni emekli Yusuf Derin ile eşi Ayşe Derin vefatı, eğitim camiasında, ailesi ve yakınları arasında büyük üzüntü yaşattı.

Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat