alexa
ES TV Frekans Güncellemesi destek hattı açıldı

Eski milli sporcu Eskişehir'de markette çalışıyor

Videoyu Aç Eski milli sporcu Eskişehir'de markette çalışıyor
A
a

Yıllardır futbol ve rugby sporlarıyla ilgilenen Kader Bayram, şimdilerde kardeşlerine bakabilmek için markette çalışıyor. 

Spora ve sporculara yeterince imkan verilmemesinin bir örneği Eskişehir'de yaşanıyor. İlkokulda öğretmeninin yönlendirmesiyle spora başlayan Kader Bayram, yıllardır futbol ve rugby sporlarıyla ilgilendi. 2017 yılında milli olma başarısı gösteren 21 yaşındaki Bayram, 7 yıl boyunca Çamlıcaspor, Eskişehirspor gibi takımlarda mücadele etti. 

Eski milli sporcu Eskişehir'de markette çalışıyor

Forvet ve sol açık oynayarak 28 gole ulaşan Kader Bayram, futbolu bırakma nedenini anlattı. Kısaca başından geçenleri aktaran Bayram, "Aileme bakmak zorundayım, ayrıca bizleri kullandıkları için bıraktım. Kendilerine para kazandırdılar, sonra bizi aramadılar. Bende bu yüzden bıraktım. Üniversite okumak hayalimdi, beden eğitimi öğretmenliği bölümünü kazandım ama maalesef okumak kaderimde yokmuş" dedi. 

Eski milli sporcu Eskişehir'de markette çalışıyor

Şimdi 7 kardeşinin geçimini sağlamak için bir marketin manav bölümünde çalışan Bayram’ın arzusu sahalara dönmek ve yaptığı sporda hak ettiği değeri görmek.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat