alexa

Emre Güral: Yeni bir çıkışa ihtiyacımız var

Videoyu Aç Emre Güral: Yeni bir çıkışa ihtiyacımız var
A
a

Eskişehirspor'un forvet oyuncusu Emre Güral açıklamalarda bulundu. Radyospor'a konuşan Emre, “Ligde bizi sert maçlar bekliyor. Milli arayı en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Yeni bir çıkış yakalamak istiyoruz” dedi

Eskişehirspor arayı değerlendiriyor
Radyospor’da Salim Manav’a konuşan Emre “Milli arayı oynadığımız hazırlık maçları ile iyi değerlendirmeye çalışıyoruz. Ligde yeni bir çıkış yakalamak istiyoruz. Konyaspor'a karşı güzel performans sergiledik. Bir Süper Lig takımına 90 dakika pozisyon vermedik. Takım olarak iyi bir maç çıkarttık. Hocamızın bizden istediklerini sahaya yansıtmaya çalıştık. Milli aranın bize çok iyi geleceğine inanıyorum” dedi. 

Defans yapmaya odaklandık
Defans yapmaya odaklandıklarını söyleyen Emre, “Motivasyon seviyemiz hep yüksek oluyor. Ama futbol sadece gazla oynanmıyor. Savunma anlamında sıkıntılarımız vardı. Son 3 maçta 10 gol yemek bize yakışmadı. Hocamız şuan en çok bu konu ile ilgileniyor. Takım olarak nasıl defans yapacağımıza odaklanıyoruz. Gol her zaman atarız. Bu ligde gol atamayacağımız takım yok. Ligde acilen puanlar kazanarak ligde üst sıralara tırmanmak istiyoruz” dedi.

Ön plana çıkacak
Bugün oynayacakları Fenerbahçe hazırlık maçı ile ilgili de konuşan Emre, “Biz takım olarak hocamızın bizden istediklerini sahaya yansıtmaya çalışacağız. Skordan ziyade teknik, taktik, oyun disiplini gibi konular bizim açımızdan ön planda olacak. Zor bir rakip her zaman daha iyidir. İstanbulspor maçı öncesinde önemli bir prova olacak. Oynadığımız oyundan zevk almak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

5 ay bireysel çalıştı
Beş ay bireysel olarak idmanlar yaptığın söyleyen Emre, “Ne kadar tek başınıza çalışırsanız çalışın takımla birlikte çalışmak gibi olmuyor. Takıma katıldığım günden beri Fuat Çapa hocamızın bana vermiş olduğu programa sadık kalarak çalışmalarıma devam ettim ve ediyorum. Hocamız bana sahada süre verdiği sürece sonuna kadar mücadele etmeye hazırım” şeklinde konuştu.

Savaş veriyorlar
Eskişehirspor Başkanı Kaan Ay’dan da bahseden Emre Güral, “Eskişehirspor’un çok genç ve başarılı bir Başkanı var. Kaan Başkan ve yönetimi çok büyük işler başarıyorlar. Transfer tahtasını açtılar, silinmek üzere olan puanları kurtardılar. İnanılmaz bir savaş veriyorlar. Eskişehirspor’a tekrar dönmemin en büyük sebeplerinden birisi de verilen bu mücadeledir” ifadelerini kullandı.

Türkiye bir kez daha gördü
Emre Güral son olarak, “Eskişehirspor taraftarını ve Eskişehir halkını herkes çok iyi biliyor. Bu kentin ve taraftarın Süper Lig’i hak ettiğini zaten herkes biliyor ve konuşuyor. Bu camiayı çok seviyorum. İç saha veya deplasman maçı fark etmeksizin Eskişehirspor’u asla yalnız bırakmayan bir taraftar kitlesi var. Milli maçta bunu tüm Türkiye tekrar gördü” dedi.
 
Kaynak : Anadolu Gazetesi
1000
icon
Gol gol 29 Mart 2019 07:51

Yokta gol atacak adamda yok!!!ibrahim halil hic olmazsa kosuyor be kardesim!!!

0 0 Cevap Yaz
Bülent 28 Mart 2019 18:07

"Bu ligde gol atamayacağımız takım yok." İcraat da çok önemlidir, kardeşim, icraat.

0 0 Cevap Yaz
EsEs 28 Mart 2019 13:19

Haydi Emre...görevini en iyi şekilde yap.Emre gol ..gol ...gol

0 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat