alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Emirdağ’Da İhtiyaç Sahipleri İçin ’Sosyal Market’ Kuruldu

Videoyu Aç Emirdağ’Da İhtiyaç Sahipleri İçin ’Sosyal Market’ Kuruldu
A
a

Afyonkarahisar’In Emirdağ İlçesinde İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Nitelikli Hizmet Sunmak Ve İhtiyaçlarına Göre Yardım Yapabilmek Amacıyla “Sosyal Market” Projesi Hizmete Girdi.

Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara nitelikli hizmet sunmak ve ihtiyaçlarına göre yardım yapabilmek amacıyla “sosyal market” projesi hizmete girdi.
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, seçim öncesi verdiği sözlerden birini daha yerine getirdi. Başkan Koyuncu, ilçe de yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşları yalnız bırakmayarak ‘Sosyal Market’ projesini hayata geçirdi.
Konu hakkında bilgi veren Başkan Koyuncu, “İhtiyaç sahiplerimiz giyimden gıdaya, kişisel temizlik ürünlerinden genel temizliğe, oyuncaktan ev gereçlerine kadar kendilerine tahsis edilen ‘sosyal destek kartları’ ile belirlenen limitte ücretsiz aylık alışverişlerini yapabileceklerdir. Evde bakım hizmetlerimizle beraber yürütülecek olan bu projemizde ihtiyaç sahiplerimizi asla ve asla yalnız bırakmayacağız. Yalnız değilsiniz” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat