alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Emek Semt Polikliniği'nin adresi değişti

Videoyu Aç Emek Semt Polikliniği'nin adresi değişti
A
a

2006 tarihinden bu yana Emek Mahallesi Ertaş cd. no:8 de hizmet vermekte olan Eskişehir Devlet Hastanesi Emek Semt Polikliniği Emek Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi 42 numarada yeni binasına 15 Ocak 2018 itibari ile taşınarak hizmet vermeye başladı.

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Uğur BİLGE; Sağlık Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden en rahat ve ulaşılabilirliği kolay bir biçimde yararlanmasını istiyoruz. Emek Semt Polikliniğine Kadın doğum hastalıkları ve Fizik tedavi hizmetlerinin ilave edilmesiyle bölgenin sağlık ihtiyaçlarının karşılandığını, Daha önce Emek Semt Polikliniğimizde dahiliye ve çocuk poliklinik hizmetleri her gün verirken Kulak burun boğaz ve göz poliklinikleri haftada iki gün hizmet sunuyordu. Yeni planlamada bölgenin ihtiyaç talepleri gözden geçirilerek Kadın doğum hastalıkları ve Fizik tedavi polikliniği de eklenerek her bölümün her gün hizmet vermesi sağladıklarını, Ultrason, röntgen hizmetleri ve laboratuvar hizmetleri gibi ihtiyaçlar için teknik donanım ve personel sayısını  artırıldığımız  Emek Semt Polikliniği hizmetinin verildiği binadaki  sağlıklı yaşam merkezimiz ile koordine sağlanarak ihtiyacı olan hastalarımızın  buralara yönlendirilmesi sağlayarak , diyetisyen, psikolojik danışmanlık hizmetleri, sigarayı bırakma polikliniği,  ana-çocuk sağlığı, koruyucu  Ağız ve diş sağlığı gibi birçok sağlık  hizmetinden’ de   yararlanmasını sağlanmış olacağız. Yeni semt polikliniğinde poliklinik hizmetinin yanı sıra görüntümle, laboratuvar, kalp grafisi, enjeksiyon-pansuman hizmetleri, Kadın doğum polikliniğinde NST, ultrason, gebe takipleri hizmeti de verilecek, dedi.
Eskişehir Devlet Hastanesi Baş Hekimi Uzm. Dr. Yaşar Bildirici  ise;, Vatandaşlarımızın  Emek semt polikliniğine uğradığında hastaneye gitmeye gerek kalmadan   bir çok sağlık  hizmeti alacak ve evine dönecektir. Vatandaşlarımız Emek Semt Polikliniğinden talepleri halinde ALO 182 MHRS hattından Dahiliye, Çocuk hastalıkları, Kadın doğum hastalıkları, Kulak burun boğaz hastalıkları, Göz hastalıkları ve Fizik tedavi ve rehabilitasyon hastalıkları randevu alarak sıra beklemeden muayene olabileceklerini belirtti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat