alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Dilencilikte Yeni Yöntem

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Dilencilikte Yeni Yöntem
A
a

Afyonkarahisar’Da Eşi Ve Yanına Aldığı Bebek Arabasındaki Bebeği İle Sokak Sokak Dolaşarak İlahiler Söyleyerek Dilenen Vatandaşı Görenler Bu Kadarına Da ‘Pes’ Derken, Vatandaşların İhbarlarına Rağmen Afyonkarahisar Belediyesi Zabıta Ekiplerinin Şahsa Müdahale Etmediği Öne Sürüldü.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’da eşi ve yanına aldığı bebek arabasına oturttuğu çocuğuyla sokak sokak dolaşıp ilahiler söyleyerek dilenen vatandaşı görenler bu kadarına da ‘pes’ dediler.
İlginç olay, Dumlupınar Mahallesi Müderris Hasan Caddesi üzerinde yaşandı. Sokaktan sesler geldiğini duyan vatandaşlar balkon ve pencerelere çıktılarında ilginç bir manzara ile karşılaştı. Erkek şahsın yanında eşi ve bebek arabasındaki çocuğu ile ilahiler söyleyerek dolaştığını fark eden vatandaşlar önce duruma bir anlam veremedi. Sonrasında şahsın çevredekilerden para istediğini, fark eden vatandaşlar ardından cep telefonlarına sarılarak yaşananları kayıt altına aldı. Vatandaşların şaşkın bakışlarına aldırmadan ilahi söylemeye devam eden şahıs kendisine para verenlere de teşekkür etti. Ramazan ayında insanların manevi duygularını ilahiler söyleyerek sömürmeye çalışan şahsa ihbarlara rağmen Afyonkarahisar Belediyesi zabıta ekiplerinin ise müdahale etmediği öne sürüldü.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir