alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Çiğiltepe Yurdu’Nda Minik Hatice’Nin Doğum Günü Heyecanı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Çiğiltepe Yurdu’Nda Minik Hatice’Nin Doğum Günü Heyecanı
A
a

Yaşanan Büyük Depremin Ardından Evleri Hasar Gören Ve Afyonkarahisar’Da Bulunan Çiğiltepe Yurdunda Kalan Hatay Antakyalı Minik Hatice, Sekizinci Yaş Gününü Gençlik Çalışanları Ve Gönüllü Gençlerle Birlikte Kutladı.

Sütiş Eskişehir
Yaşanan büyük depremin ardından evleri hasar gören ve Afyonkarahisar’da bulunan Çiğiltepe Yurdu’nda kalan Hatay Antakyalı minik Hatice, sekizinci yaş gününü gençlik çalışanları ve gönüllü gençlerle birlikte kutladı.
Çiğiltepe Yurt Müdürlüğü’nde misafir edilen Hatice Durmaz, annesi ve kardeşleriyle doğum gününü kutlamanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadı. Anne Betül Durmaz, gençlik çalışanlarına ve gönüllü gençlere teşekkür etti. Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, minik Hatice’nin doğum gününü kutlayarak, “Yurdumuzda depremden etkilenen vatandaşlarımızı misafir ediyoruz. Rabbim milletimize bir daha böyle bir afet yaşatmasın. Bugün Çiğiltepe Yurdunda minik kardeşimiz Hatice’nin doğum gününü kutladık. Allah nice sağlıklı yaşlara erişmesini nasip etsin” ifadelerini kullandı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat