alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Cemalettin Sarar'dan önemli açıklamalar

Videoyu Aç Cemalettin Sarar'dan önemli açıklamalar
A
a

Sarar Şirketler Grubu Başkanı Cemalettin Sarar, 2020 yılında da büyümeyi sürdüreceklerini belirtirken, Devletin üretici firmalara sahip çıkması gerektiğini söyledi.

Eskişehir'in dünyaca ünlü markalarından Sarar'ın Şirketler Grubu Başkanı Cemalettin Sarar, Dünya Gazetesi'nden Tülay Taşkın'a önemli açıklamalar yaptı. Hem kendi markalarına, hem de dünyanın önde gelen markalarına üretim yaptıklarını belirten Sarar, “Şirket olarak uluslararası kural ve standartlara uygun üretimi sürdürmeye ve çalışan haklarına saygılı olmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar sektörümüze ve ülke ekonomisine sağladığımız katkıyı, 2020 yılında da yeni yatırımlarımıza devam ederek büyümeyi sürdüreceğiz” dedi. 

İHRACATÇIYA ENERJİ İNDİRİMİ YAPILMALI 

Devletin üretim yapan ihracatçı firmaları desteklemesi gerektiğinin altını çizen Cemalettin Sarar, “Elektrik ve doğalgaza gelen zamlar ile işçilik maliyetlerinin yüksekliği üretici firmaların maliyetlerini önemli ölçüde artırıyor. Devlet, üretici firmalara sahip çıkarak, üretimde kullanılan doğalgaz ve enerjide indirim sağlamalı, asgari ücretten vergi almamalıdır” dedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat