alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Çay’Daki Hayvan Barınağında Dehşete Düşüren Görüntüler

Videoyu Aç Çay’Daki Hayvan Barınağında Dehşete Düşüren Görüntüler
A
a

Afyonkarahisar’In Çay Belediyesine Ait Hayvan Barınağında Tam Anlamıyla Vahşet Yaşandı. Barınakta Telef Olan Ve Betona Yapışan Köpeklerden Birinin Kürek İle Kazandığı Ortaya Çıkarken, Hayvan Severlerin Aldıkları İhbar Sonrası Barınağa Giderek Köpeklere Su Verip, Can Çekişen Bir Köpeğe Kalp Masajı Yaparak Hayata Döndürmeye Çalışması İse Yürekleri Sızlattı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk reklam
Afyonkarahisar’ın Çay Belediyesine ait hayvan barınağında tam anlamıyla vahşet yaşandı. Barınakta telef olan ve betona yapışan köpeklerden birinin kürek ile kazandığı ortaya çıkarken, hayvan severlerin aldıkları ihbar sonrası barınağa giderek köpeklere su verip, can çekişen bir köpeğe kalp masajı yaparak hayata döndürmeye çalışması ise yürekleri sızlattı.
Afyonkarahisar Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği tarafından sosyal medyada yayınlanan görüntülerde, son nefesini vermek üzere olan köpeğe su verip kalp masajıyla hayata döndürmeye çalışan hayvan severler, köpeğin ölmesiyle birlikte aracın çarptığı başka bir köpeği hayata döndürmeye çalışsa da gözyaşları içerisinde onun da acı içerisinde öldüğünü izliyorlar.
Çay ilçesinde bulunan hayvan barınağında iddiaya göre, köpekler ölüme terk edilirken, barınakta görevli hiç kimse bulunmuyor. Cep telefonu kamerasıyla çekilen görüntülerde aracın çarptığı 2 köpeğin barınağın bir köşesinde inleyerek can çekiştiği görülüyor. Sosyal medyada kısa sürede yayılan görüntülerde barınakta elektriğin ve suyun bulunmadığı, buraya getirilen köpeklerin ise ilgisizlikten hayatını kaybettiği öne sürüldü.
Afyonkarahisar Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği köpeklerin ölmesiyle birlikte durumu Çay İlçe Jandarma Komutanlığı’na bildirerek Çay Belediyesi’nden şikâyetçi olduklarını belirttiler.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat