alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Büyükerşen’i ziyaretinde açıkladı: Aslen Eskişehirliyim

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Büyükerşen’i ziyaretinde açıkladı: Aslen Eskişehirliyim
A
a

İstanbul’un ilk Büyükşehir Belediye Başkanı Bedrettin Dalan, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Eskişehir’de, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile bir araya geldi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1984-1989 yılları arasında İstanbul’da Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yapmış, İstanbul Eğitim ve Kültür Vakfı (İSTEK) ve Yeditepe Üniversitesi kurucusu Bedrettin Dalan Eskişehir’e geldi. Prof. Dr. Orhan Oğuz’un kızı Sedefhan Oğuz ile birlikte Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyareti gerçekleştiren Dalan, aslen Eskişehirli olduğunu ve kenti her daim yakından takip ettiğini ifade etti.

Büyükerşen’i ziyaretinde açıkladı: Aslen Eskişehirliyim 16.11.2022 Başkan Büyükerşen’in dokunuşları ve şehrin de kendisine inanmasıyla birlikte kentin bambaşka bir yapıya büründüğüne dikkat çeken Dalan, Başkan Büyükerşen ve Sedefhan Oğuz ile birlikte Tarihi Odunpazarı Bölgesi, müzeler ve tematik parklarda incelemeler gerçekleştirdi. Dalan ile dostluklarının yıllara dayandığını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ise kendisini Eskişehir’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.
 
 
 
1000
icon
Faik yıldız 16 Kasım 2022 23:54

Kuru kuruya methiyeler düzüp gidiyorlar

1 1 Cevap Yaz
mehmet zekeriya kıray 16 Kasım 2022 18:59

Sayın Dalan Eskişehir liyim demekle olmuyor. Eskişehir için ne yaptın onu söyle bize......

1 8 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat