alexa
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Bu nasıl imza töreni?

Videoyu Aç Bu nasıl imza töreni?
A
a

Yeni teknik direktör masanın en ucuna otururken, Ünal’ın yanında yöneticiler vardı.

Teknik Direktör Fuat Çapa’nın Eskişehirspor’la sözleşme imzaladığı gün fotoğraf karelerine yansıyan bu görüntü düşündürücüydü. Çapa, masanın en ucuna otururken mikrofonlar dahi önünde değildi. Peki, bunun nedeni neydi?
 
Üç antrenör de olmamıştı
Ramazan Bayramı arifesinde Ümit Özat’ı tesislere kadar getiren Es Es, pürüz çıkınca sözleşme imzalatamamıştı. Ardından Yılmaz Vural’a yönelen Siyah-Kırmızılı yönetim, deneyimli antrenörle de anlaşamadı. İbre baştan beri düşünülen Bülent Uygun’a çevrilmişti. Yüzde 90 oranında anlaşma sağlanan Uygun, ‘Ligi bilmiyorum’ bahanesiyle Es Es’i geri son anda çevirince yönetim bir hayli gerildi.
 
Görüntü düşündürücüydü
Bir süredir teknik direktör arayışlarını sürdüren Eskişehirspor, 26 Haziran Salı günü Fuat Çapa ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı. Ancak bu törende ortaya çıkan fotoğraf düşündürücüydü. Teknik Direktör Fuat Çapa’nın masanın en ucunda yer alması dikkatlerden kaçmadı. Ünal’ın sağında yönetici Gürdal Abacı solunda ise yine yönetici Ayhan Can vardı. Bu anlarda Çapa’nın şaşkınlığı gözlerinden okundu. Ünal’ın bir hayli gergin olduğu gözlendi.
 
Kaynak : Sonhaber Eskişehir
1000
icon
Nazmi usta 29 Haziran 2018 00:46

Dizinin dibinde oturanların neler yaptığını gördük...

1 1 Cevap Yaz
Musa Kart 28 Haziran 2018 21:38

Gürdal Abacı nın tuhaf bakışları ilginçti

0 3 Cevap Yaz
Ahmet KAHRAMAN 28 Haziran 2018 11:04

Orada olmuş burada olmuş. Ne olmuş? Öküz altında buzağı aramayalım.

2 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat