alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Bu Kuyruğun Sebebi Düğün Salonu Kiralamak İçin

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Bu Kuyruğun Sebebi Düğün Salonu Kiralamak İçin
A
a

Bu Kuyruğun Sebebi Düğün Salonu Kiralamak İçin

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik’in Bozüyük ilçesinde belediye tarafından 2022 yılı tesis ve konak salonları kiralama kayıtları başladı. Vatandaşlar düğün salonu kiralamak için uzun kuyruklar oluşturdu.
Bozüyük’te vatandaşlar 2022 yılı kayıtları yoğun ilgi görürken, kayıtların yapıldığı Yeni Düğün Salonu’nu ziyaret eden Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu vatandaşlarla sohbet etti. Bakkalcıoğlu, "Uzun bir pandemi sürecinin ardından ilçemize kazandırdığımız 4 Eylül ve Yeşilkent Sosyal ve Kültürel Tesisleri’ndeki salonlarla birlikte siz değerli vatandaşlarımıza hizmet vereceğiz. Kimse için önceden sıra yazdırmadık. Kayıtlarımızı burada gördüğünüz gibi şeffaf bir şekilde yapıyoruz. Hepinizin düğün ve dernekleri hayırlı olsun” dedi.
Vatandaşlar kayıtların alındığı yeni belediye düğün salonunun önünde erken saatlerden itibaren uzun kuyruklar oluşturuldu. Bozüyüklülerin düğün, kına ve nişan törenlerini en ekonomik koşullarda yapabileceği 4 Eylül ve Yeşilkent Sosyal ve Kültürel Tesislerindeki salonlar, belediye yeni düğün salonu ve 5 mahalle konağındaki salonlar kiraya veriliyor.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir