Bşeü Personelleri Depremzede Aileler İle İftar Sofrasında Buluştu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Bşeü Personelleri Depremzede Aileler İle İftar Sofrasında Buluştu
A
a

Konuklara Hitaben Yaptığı Konuşmada Birlik Ve Beraberlik Vurgusu Yapan Rektör Beydemir

Sütiş Eskişehir
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde (BŞEÜ) görev yapan akademik ve idari personeller kente yerleşen depremzede aileler ile iftar sofrasında buluştu.
Üniversitenin yemekhanesinde düzenlenen programa BŞEÜ Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cenk Karakurt ile Prof. Dr. Sıddıka Özkaldı Karakuş, Genel Sekreter Öğr. Gör. Özgür Özcan, dekanlar, akademik personeller ve depremzede aileler katıldı.
Konuklara hitaben yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik vurgusu yapan Rektör Beydemir, “Üniversitemizi akademik, sosyal, kültürel ve benzeri her alanda bir adım ileriye taşıma gayretimizde bir ve beraber olduğumuz gibi bu iftar sofrasında da hep birlikte olmamız derin bir mana içermektedir. Ramazan; sevgidir, samimiyettir, paylaşımdır. Bizler, birbirimize tebessüm etmeyi unutmadan, birbirimizi kırmadan, birbirimize saygı ve hoşgörü göstererek bu kutsal ayın gerçek amacına ulaşmasını sağlayabiliriz. Unutmayalım ki, birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz müddetçe her geçen gün daha da büyüyecek ve daha da güçleneceğiz” ifadelerini kullandı.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat