alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Bozüyük’Te 2 Sağlık Merkezi Yeni Binada Hizmet Verecek

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Bozüyük’Te 2 Sağlık Merkezi Yeni Binada Hizmet Verecek
A
a

Bozüyük Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ve Bozüyük Aile Sağlığı Merkezi'nin Pazartesi Günü İtibarıyla Yeni Binada Hizmet Verileceği Açıklandı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bozüyük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Bozüyük Aile Sağlığı Merkezi’nin pazartesi günü itibarıyla yeni binada hizmet verileceği açıklandı.
Projede, yıkımı gerçekleştirilecek olan eski Bozüyük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi binasının boşaltılmaya başlandığını belirten Bilecik İl Sağlık Müdürü Dr. Ferhat Damkacı, birkaç ay içerisinde binanın yıkılması ile otopark ve peyzaj düzenlemesi yapılarak aynı zamanda diğer binaların da yapımı tamamlanarak tam kapasiteyle hizmete gireceğini söyledi.
Yapımı devam eden ve çalışmaları yerinde inceleyen Bilecik İl Sağlık Müdürü Dr. Ferhat Damkacı yaptığı açıklamada, “Tüm yapım işleri tamamlandığında sağlık kompleksi içerisinde gündüz bakım evi, 5-6 hekimli Aile Sağlığı Merkezi, Palyatif Bakım Merkezi, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tam kapasite ile hizmete girecek. Yatırımın ilimize ve ilçemize kazandıran başta sağlık bakanımız Fahrettin Koca olmak üzere bakan yardımcımız Halil Eldemir’e ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat