alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Bilecik Belediyesi Otobüs Kullanacak Kadın Sürücü Arıyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Bilecik Belediyesi Otobüs Kullanacak Kadın Sürücü Arıyor
A
a

Bilecik Belediyesi Otobüs Kullanacak Kadın Sürücü Arıyor

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından belediyelerine kazandırılan otobüsün direksiyonuna geçip test sürüşü yaparak, "’Otobüsümüz için kadın sürücüler aramaktayız" dedi.
Vadi Park’taki düzenleme çalışmalarında incelemelerde bulunan Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, daha sonra otobüs direksiyonuna geçti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Bilecik Belediyesine otobüs kazandırıldığını hatırlatan Başkan V. Subaşı, ‘’Öncelikle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ilgili tüm birim yetkililerine teşekkür ediyorum. Otobüsümüzün bugün test sürüşünü yaptık. Aracımızı, vatandaşlarımızın güzel hizmet alacağı alanlarda kullanıma sunacağız" dedi.

‘’Direksiyona geçecek kadın sürücüler arıyoruz’’
Başkan V. Subaşı bir müjdeyi vermek istediğini anlatarak, "Otobüsümüz için kadın sürücüler aramaktayız. Başvurularınızı Belediye Başkanlığımıza yapmanızı rica ediyoruz. Otobüsümüzün ayrıca çok güzel bir detayı var. Engelli vatandaşlarımızın rahatlıkla kullanabileceği şekilde bir özelliği var. Bu da yüzümüzü güldüren harika bir detay oldu. Şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun" diye konuştu.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat