alexa
Eskişehir Keskin Grup

Başkan Kurt taksici esnafı ile buluştu

Videoyu Aç Başkan Kurt taksici esnafı ile buluştu
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Şehir Hastanesi Taksi Durağını ziyaret ederek, taksici esnafıyla bir araya geldi. Taksici esnafının istek ve şikayetlerini dinleyen Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi olarak her zaman taksicilerin yanında olduklarını söyledi. 

Taksiciler tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Kurt’a taksici esnafı, "Odunpazarı’nda gerçekleştirdiğiniz çalışmalar için teşekkür ediyoruz. İl dışından gelen müşterilerimiz de bizler de yapılan çalışmaları görüyoruz” dedi.
Taksiciliğin zor bir meslek olduğunu belirten Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Eskişehir halkına hizmet eden tüm esnaf gibi taksicilerle de sürekli temas halinde olduklarını söyledi.  Taksicileri ziyaret ederek Eskişehir hakkında sohbet ettiklerini ifade eden Başkan Kurt, taksicilere işlerinde kolaylıklar ve bol kazançlar diledi. 
1000
icon
Esnaf 25 Mart 2019 01:30

Türkiye’de en sorunsuz esnaf taksiciler plakaları tirilyon üzerinde değeri var vergisiz araç alıbilirler asla vergi vermezler birde müşteri hizmeti hiç yoktur her seçimde istekleri vardır birde kamyoncu esnafını dinleseniz

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat