alexa

Başkan İsmet Özotraç: "Stk’Lar Birlik Ve Beraberliğimizi De Sağlıyor"

Videoyu Aç Başkan İsmet Özotraç: "Stk’Lar Birlik Ve Beraberliğimizi De Sağlıyor"
A
a

Kutso’Dan Kütahyalılar Derneğine Ziyaret Kütahya Ticaret Ve Sanayi Odası (Kutso) Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç İle Kutso Yönetim Kurulu Üyeleri, Kütahyalılar Derneği’Ni Ziyaret Etti. Dernek Başkanı Ve Üyeleri İle Görüşen Kutso Heyeti, Kütahyalılar Derneğinin Yürüttüğü Çalışmaların, Toplumsal Açıdan Önemli Olduğunu Vurgulayarak, Başarılar Diledi. Kütahyalılar Derneği Başkanı Zekeriya Dağcı, Sivil Toplum Kuruluşları İş Birliğinde Yürütülen “Geleceğini Düşün, Bağımlı Olma Projesi” İle Kütahya Merkezdeki Üç Mahallede Başlatılan “Mahallinde Destek Projesi” Konularında Bilgi Paylaştı. Karşılıklı Görüş Alış Verişi Yapılan Ziyarette, Dernek Yetkililerini Tebrik Eden Ve Başarı Dileyen Özotraç, Sivil Toplum Kuruluşlarının, Şehir Açısından Önem Taşıdığını, Birlik Ve Beraberliğin Sağlanması İçin Etkili Bir Faktör Olduğunu Dile Getirerek, Yapılacak Çalışmalarda Kutso’Nun İşbirliğine Hazır Olduğunu Belirtti. Karşılıklı İyi Dileklerin Sunulmasıyla Ziyaret Sona Erdi.

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç ve yönetim kurulu üyeleri, Kütahyalılar Derneği’ni ziyaret etti.
Dernek Başkanı ve üyeleri ile görüşen KUTSO heyeti, Kütahyalılar Derneğinin yürüttüğü çalışmaların, toplumsal açıdan önemli olduğunu vurgulayarak, başarılar diledi.
Kütahyalılar Derneği Başkanı Zekeriya Dağcı, sivil toplum kuruluşları iş birliğinde yürütülen ’Geleceğini düşün, bağımlı olma projesi’ ile Kütahya merkezdeki üç mahallede başlatılan ’Mahallinde destek projesi’ konularında bilgi paylaştı.
Karşılıklı görüş alış verişi yapılan ziyarette, dernek yetkililerini tebrik eden ve başarı dileyen Özotraç, sivil toplum kuruluşlarının, şehir açısından önem taşıdığını, birlik ve beraberliğin sağlanması için etkili bir faktör olduğunu dile getirerek, yapılacak çalışmalarda KUTSO’nun işbirliğine hazır olduğunu belirtti.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat