alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Başkan Işık’Tan Özel Çocuklara İlgi

Videoyu Aç Başkan Işık’Tan Özel Çocuklara İlgi
A
a

Kütahya Belediyesi Ve Halk Eğitim Merkezi İşbirliği İle Faaliyetlerini Yürütmekte Olan ‘Engelleri Sanatla Aşan Özel Bireyler Seramik Kursu’ Öğrencileri, Öğretmenleri Hülya Koca İle Birlikte Belediye Başkanı Alım Işık'ı Ziyaret Etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile faaliyetlerini yürütmekte olan ‘Engelleri Sanatla Aşan Özel Bireyler Seramik Kursu’ öğrencileri, öğretmenleri Hülya Koca ile birlikte Belediye Başkanı Alım Işık’ı ziyaret etti.
’Dünya Down Sendromlular Farkındalık Günü’nde Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, makamında Kütahya Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile faaliyetlerini yürütmekte olan ’Engelleri Sanatla Aşan Özel Bireyler Seramik Kursu’ öğrencileri ve öğretmenleri Hülya Koca’yı ağırladı.
Ziyarette öğrencilerle sohbet eden Başkan Işık, öğrencilerden, belediyenin yapmasını istedikleri ne varsa söylemelerini istedi.
Koca ise, Kütahya Belediyesi’nin özel çocuklara verdikleri destekten dolayı Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a teşekkür etti.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat