alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Anadolu Yıldızlar Ligi Tenis Grup Müsabakaları Afyonkarahisar’Da Başladı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Anadolu Yıldızlar Ligi Tenis Grup Müsabakaları Afyonkarahisar’Da Başladı
A
a

Afyonkarahisar’In Ev Sahipliğinde Başlayan; Eskişehir, Manisa, Uşak, Denizli, İzmir, Aydın Ve Muğla İllerinden Gelen Sporcuların Katılımıyla Anadolu Yıldızlar Ligi Tenis Grup Müsabakaları Düzenlenen Seremoni İle Açık Ve Kapalı Tenis Kortlarında Başladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’ın ev sahipliğinde başlayan Eskişehir, Manisa, Uşak, Denizli, İzmir, Aydın ve Muğla’dan gelen sporcuların katılımıyla yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Tenis Grup Müsabakaları seremoni
başladı.
Tenis Grup Karşılaşmaları 17 Nisan Pazar gününe kadar devam edecek. Açılış seremonisinde konuşan, Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, tüm sporculara başarılar dileyerek; “İl dışından gelen kıymetli sporcularımız; öncelikle ilimize hoş geldiniz, şeref verdiniz. Anadolu yıldızlarının belirlendiği bu turnuvamızda ilimizdeki bu etkinliği inşallah problemsiz bir şekilde tamamlamayı umut ediyoruz. İnşallah güzel bir turnuva olsun. Turnuvamız haricinde de kültür gezilerimiz planlanmakta, katılım gösterirseniz memnun oluruz. Afyonkarahisar’ın tarihi yerlerini hep beraber gezmiş olursunuz. Bütün katılımcılara bütün sporculara başarılar diliyorum” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat