alexa

AK Parti'den ilçelere çıkarma

Videoyu Aç AK Parti'den ilçelere çıkarma
A
a

AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantıları İnönü, Mahmudiye, Çifteler, Han ve Seyitgazi'de yapıldı.

Milletvekilleri, il yönetimi ve ilçe teşkilatlarının yoğun katılımlarıyla gerçekleşen toplantılar büyük bir coşkuyla geçti. Yerel seçim öncesi birlik ve beraberliğin vurgulandığı toplantılara teşkilat mensuplarının yoğun ilgisi olduğu gözlemlendi.
 
İlçelerin istek ve sorunlarının istişare edildiği danışma meclislerinde seçimlerde tüm belediyeleri almayı hedeflediklerini ifade eden AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan: "Teşkilatlarımızın heyecanı ve coşkusuyla seçimlerde şehrin anahtarını tüm belediyelerimizde alacağız. Belediye başkanlıkları toplumun sesinin temsil edildiği makamlardır. AK Parti olarak "Halka hizmet Hakk'a hizmettir" düsturuyla ve bu hizmet anlayışıyla çalışıyoruz" dedi.

Danışma Meclisi Toplantılarıyla ilçelerin sorun ve taleplerine çözümler ürettiklerini ifade eden Çalışkan:  "Bu minvalde milletvekilimiz Sayın Emine Nur Günay hanımefendi Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımız tarafından dış ilçelerimizden sorumlu koordinatör vekilimiz olarak görevlendirilmiştir. Tüm teşkilâtlarımızın birlik ve beraberlik içinde çalışarak ilçelerimizin vekilimizle birebir iletişim içerisinde olması anlamında bu çalışmanın çok faydalı olacağını düşünüyorum" şeklinde konuştu.
 
1000
icon
Mehmet KILINÇ 12 Eylül 2018 19:47

🇹🇷Akparti birde ES ES'e çıkartma yapsa hiç fena olmayacak kanısındayım. Sayın Vekillerimize duyurulur.🇹🇷

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat