alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Ağabeyinin Şehit Haberi Sonrası İlk Sözleri ‘Vatan Sağolsun’ Oldu

Videoyu Aç Ağabeyinin Şehit Haberi Sonrası İlk Sözleri ‘Vatan Sağolsun’ Oldu
A
a

Suriye’De El Yapımı Patlayıcının Etkisiz Hale Getirilmesi Sırasında, Şehit Olan Afyonkarahisar’In Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Süleyman Demirel’İn Ağabeyi Osman Can Demirel Şehit Haberinin Ardından “Vatan Sağolsun” Dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Suriye’de el yapımı patlayıcının etkisiz hale getirilmesi sırasında, şehit olan Afyonkarahisar’ın Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Süleyman Demirel’in ağabeyi Osman Can Demirel şehit haberinin ardından “Vatan sağolsun” dedi.
Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Süleyman Demirel’in şehit olduğu haberini Afyonkahisar Valisi Gökmen Çiçek sosyal medya hesabından duyurdu. Şehit haberinin ardından Demirel’in Dazkırı ilçesine bağlı Aşağıyenice köyündeki baba evi Türk bayrakları ile donatıldı. Aileye şehit haberini ise aralarında askerlerinde bulunduğu bir heyet verdi. Şehit haberi sonrası Dazkırı Kaymakamı Sercan Sakarya’da köye gelerek baba Mehmet Demirel ve aileye başsağlığı dileklerini ileterek aile birlikte taziyeleri kabul etti.
Şehit Demirel’in ağabeyi Osman Can Demirel ise “Vatanda sağolsun, acımız büyük. Şehit oldu kardeşim Allah mekanını cennet etsin” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat