alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Afyonkarahisar’Da İlk Kez Su Kayağı Şampiyonası Düzenlenecek

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Afyonkarahisar’Da İlk Kez Su Kayağı Şampiyonası Düzenlenecek
A
a

Türkiye Su Sporları Federasyonu Faaliyet Programında Yer Alan, Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Su Kayağı Kulüplerarası Gençler Ve Büyükler Türkiye Şampiyonası Afyonkarahisar Sukay Park Ve Su Kayağı Merkezinde Yapılacak.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Türkiye Su Sporları Federasyonu faaliyet programında yer alan, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Su Kayağı Kulüplerarası Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası Afyonkarahisar Sukay Park ve Su Kayağı Merkezinde yapılacak.
Spor şehri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Afyonkarahisar’da ilk kez Su Kayağı Kulüplerarası Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası müsabakaları düzenlenecek. Müsabakalar 26 Ağustos’ta başlayacak 28 Ağustos’ta ödül töreni ile sona erecek.
Afyonkarahisar’da bütün spor branşlarının canlanması gerektiğini belirten Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, “Afyonkarahisar’da ilk kez Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak su kayağı müsabakaları düzenliyoruz. Şehrimizde bütün spor branşlarını canlandırmak amacıyla çalışmalarımıza başladık. Bunlardan bir tanesi de su kayağı sporu. Bugün düzenleyeceğimiz teknik toplantının ardından su kayağı Kulüplerarası Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası Sukay Park Su Kayağı Merkezi’nde başlayacak. Tüm Afyonkarahisarlı sporsever vatandaşlarımızı ilk kez düzenlenecek olan bu şampiyonaya davet ediyorum. Katkılarından dolayı Afyonkarahisar Valiliği’ne ve Afyonkarahisar Belediyesi’ne teşekkür ederim. ” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat