alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Afyonkarahisar’Da ‘Zaferin Kadınları’ Tiyatrosu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Afyonkarahisar’Da ‘Zaferin Kadınları’ Tiyatrosu
A
a

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü Değerler Hareketi Projesi Kapsamında Zaferin Ve Cumhuriyet'in 100. Yılı Anısına Işıklar Balı Sultan İlkokulu’Nda Öğretmenler, Öğrenciler Ve Veliler Tarafından Hazırlanan "Zaferin Kadınları" İsimli Tiyatro Programı Gerçekleştirildi.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü Değerler Hareketi projesi kapsamında Zaferin ve Cumhuriyet’in 100. Yılı anısına Işıklar Balı Sultan İlkokulu’nda öğretmenler, öğrenciler ve veliler tarafından hazırlanan ’Zaferin Kadınları’ isimli tiyatro programı gerçekleştirildi.
İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mevlüt Çınar, Şube Müdürü Sezai Keklicek ve veliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program, öğrencilerin coşkulu şiirleri ve kadınların ’Zaferin Kadınları’ tiyatro oyunu ile sona erdi.
Sünnetci programa katılmaktan, anneleri ve velilerin bu tür programlarda yer almasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek programda görev alanlara teşekkür etti. Program, hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat