alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Afyonkarahisar Belediyesi Forklifti İşçi Servisi Yaptı

Videoyu Aç Afyonkarahisar Belediyesi Forklifti İşçi Servisi Yaptı
A
a

Afyonkarahisar Belediyesi’Nin İşçilerini Taşımak İçin Bulduğu Yöntem Akıllara Durgunluk Verirken, Belediye Forklifti Servis Aracı Gibi Kullanarak İşçileri Aracın Çatallarına Konulan Paletin Üzerinde Taşıdı. Komik Bir O Kadar Da Tehlikeli Görüntüyü Görenler İse Şaşkınlıklarını Gizleyemedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Belediyesi’nin işçilerini taşımak için bulduğu yöntem akıllara durgunluk verirken, belediye forklifti servis aracı gibi kullanarak işçileri aracın çatallarına konulan paletin üzerinde taşıdı. Komik bir o kadar da tehlikeli görüntüyü görenler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi.
İlginç olay, Devlet Bahçeli Parkı yanındaki hobi bahçeleri bölgesinde meydana geldi. Bahçede çalışan işçiler başka bir bölgeye gitmek için servis aracını değil forklifti kullandı. Forliftin sürücü kabinine operatör ile birlikte iki kişi otururken, iş makinesinin çatalı takılan paletin üzerine ise 3 kişi bindirildi. Paletin üzerinde ayakta durarak seyahat eden işçilerin o halini görenler ise hayretler içinde kaldı. İşçilerin seyahat için neden böyle bir yöntemi seçtikleri bilinmezken, iş güvenliğinin ve işçilerin canlarının hiçe sayılması çevredekiler tarafından tepkilere neden oldu.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat