alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Afyonkarahisar Ayazini Enduro Ve Atv Şampiyonası Başladı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Afyonkarahisar Ayazini Enduro Ve Atv Şampiyonası Başladı
A
a

Türkiye-Afyonkarahisar Ayazini Enduro Ve Atv Şampiyonası’Nın Sıralama Turu Ayazini Ören Yerinde Yapıldı. 100’E Yakın Sporcunun Katıldığı Yarışmada Özellikle Motosikletler Tarihi Yapılar Arasında Seyrine Doyumsuz Bir Gösteri Sundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Türkiye-Afyonkarahisar Ayazini Enduro ve ATV Şampiyonası’nın sıralama turu Ayazini Ören Yeri’nde yapıldı. 100’e yakın sporcunun katıldığı yarışmada özellikle motosikletler tarihi yapılar arasında seyrine doyumsuz bir gösteri sundu.
Afyonkarahisar Valiliği öncülüğünde Afyonkarahisar Belediyesi ve Türkiye Motosiklet Federasyonu iş birliği ile gerçekleştirilen Türkiye-Afyonkarahisar Ayazini Enduro ve ATV Şampiyonası öğle saatlerinde başladı. Şampiyona bu sene Afyonkarahisar ile birlikte Eskişehir ve Kütahya sınırları içinde yer alan ve tarihi yaklaşık 3 bin yıl öncesine dayanan tarihi Frig Vadisi’nde start aldı. Antrenman ve sıralama turu ile Ayazini Ören Yeri’nde oluşturulan pist alanında yapıldı. 100’e yakın sporcunun katıldığı etkinlikte yarışçılar yarın yapılacak final turu için kıyasıya mücadele etti. Yarışmaya Türkiye’nin dört bir yanından vatandaşlar büyük ilgi gösterirken, özellikle Ayazini köy sakinleri yarışları büyük bir heyecanla izledi. Yaklaşık 1 saat süren sıralama turunun ardından yarınki final yarışının seçmeleri yapıldı. Yarışta motosikletlerin tarihi yapılar arasında sunduğu gösteri seyrine doyumsuz bir manzara oluşturdu.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir