alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Afyon'da vatandaş derdini anlatabilmek için kuyruğa girdi!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Afyon'da vatandaş derdini anlatabilmek için kuyruğa girdi!
A
a

Afyonkarahisar Valiliği tarafından düzenlenen Halk Günü Toplantısı’na yüzlerce vatandaş katıldı. Salonda yer kalmayınca vatandaşlar koridor ve merdivenlerde uzun kuyruklar oluşturdu

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Valiliği tarafından düzenlenen Halk Günü Toplantısı’na yüzlerce vatandaş katıldı. Salonda yer kalmayınca vatandaşlar koridor ve merdivenlerde uzun kuyruklar oluşturdu.
Afyonkarahisar Valiliği tarafından düzenlenen Halk Günü Toplantısı’na katılmak isteyen vatandaşlar toplantı salonunu hınca hınç doldurdu. Girişte kayıt yaptıran vatandaşlar, sorunlarını Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’na iletebilmek için uzun kuyruklar oluşturdu. Vatandaşları salon almayınca koridorlar ve merdivenlerde derdini anlatmaya gelen vatandaşlarla doldu.
Halk Günü Toplantısı’na başkanlık eden Vali Yiğitbaşı, toplantıya ilk kez atanan vali yardımcılarının da katıldığını belirterek, her bir vali yardımcısı için odalar oluşturduklarını ve vatandaşların vali yardımcılarına sorunlarını tek tek iletebileceğini kaydetti.
Basına kapalı olarak devam eden toplantıda vatandaşlar vali yardımcıları ve kurum müdürlerine sorunlarını anlatarak çözüm için söz aldılar.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat