alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Afjet Afyonspor, Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Afjet Afyonspor, Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı
A
a

Afjet Afyonspor 2021-22 Futbol Sezonu Hazırlıklarına Cumartesi Günü Yaptığı İlk Antrenmanla Başladı. Askerde Olan Taha Can’In Yanı Sıra Özel İzinli Olan Feyyaz Ve Melik’İn Katılmadığı Sezonun İlk Çalışması Yaklaşık 1 Saat Sürdü.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
AFJET Afyonspor 2021-22 futbol sezonu hazırlıklarına cumartesi günü yaptığı ilk antrenmanla başladı. Askerde olan Taha Can’ın yanı sıra özel izinli olan Feyyaz ve Melik’in katılmadığı sezonun ilk çalışması yaklaşık 1 saat sürdü.
Misli.com 2. Lig’de mücadele edecek olan AFJET Afyonspor, yeni sezon hazırlıklarına Kocatepe Spor Kompleksi’nde başladı. Kulüp Başkanı Yusuf Ulutürk ve yönetim kurulu üyelerinin de izlediği sezonun ilk çalışması öncesinde kurban kesildi ve yeni sezon öncesinde dualar edildi. Teknik Direktör Mustafa Çapanoğlu ve 5 yardımcısından oluşan teknik ekip gözetiminde yapılan 2021-2022 sezonunun ilk çalışması ısınma hareketleri ile başladı. Isınma hareketlerinin ardından topsuz ve toplu koordinasyon koşularıyla devam eden çalışmanın son bölümünde ise koordinasyona dayalı top kontrolüve pas organizasyonu çalışması gerçekleştirildi.
Vatani görevini sürdüren Taha Can Velioğlu ile izinli olan Feyyaz Belen ile Melik Derin sezonun ilk çalışmasında yer almadı. Yaklaşık bir saat süren antrenmanı Göztepe Teknik Direktörü Ünal Karaman da ziyaret etti. İlk olarak Başkan Yusuf Ulutürk ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelen Karaman, daha sonra eski dostu AFJET Afyonspor Teknik Direktörü Mustafa Çapanoğlu ile kucaklaşarak hasret giderdi. Bir süre sohbet eden ikili basın mensuplarına poz vermeyi ihmal etmedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat