alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Acil Servisi Görevlisi Sağlık Personeline Teşekkür Belgesi

Videoyu Aç Acil Servisi Görevlisi Sağlık Personeline Teşekkür Belgesi
A
a

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Acil Serviste Görevli Tüm Sağlık Personeline; Korona Virüs Salgını İle Mücadele Sürecinde Özveri Ve Üstün Gayretlerinden Dolayı Hastane Yönetimi Tarafından ‘Teşekkür Belgesi’ Takdim Edildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Acil Serviste görevli tüm sağlık personeline; korona virüs salgını ile mücadele sürecinde özveri ve üstün gayretlerinden dolayı hastane yönetimi tarafından ‘Teşekkür Belgesi’ takdim edildi.
Tüm Türkiye’de olduğu gibi Afyonkarahisar’da korona virüsle mücadele devam ediyor. Mücadelenin en ön sırasında yer alan Devlet Hastanesi acil serviste görevli sağlık çalışanlarına hastane yönetimi tarafından ‘Teşekkür Belgesi’ takdim edildi.
Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mehmet Duran, sağlık çalışanlarının pandemi sürecinde büyük fedakarlıklar gösterdiklerini söyledi. Duran, “Salgın nedeniyle insanların birbirinden şüphe duyduğu böyle bir dönemde sağlık çalışanları; hastalığı taşıyan vatandaşlarımızın tedavilerinin ve diğer bakımlarının koordineli bir şekilde yürütülmesinde bir an bile geri durmayıp, kendi hayatlarını riske atarak büyük bir fedakarlık göstermişlerdir” dedi.
Etkinlik, sağlık çalışanlarına belgelerinin takdim edilmesiyle sona erdi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat