alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

81 milyon için mücadele veriyoruz

Videoyu Aç 81 milyon için mücadele veriyoruz
A
a

Saadet Partisi Milletvekili Adayı Fesih Bingöl, “Türkiye’de siyasetin normalleşmesi için, 81 milyonun bir arada yaşaması için mücadele veriyoruz” dedi.

Birinci sıra adayı Bingöl, ES TV’de Yazıişleri Müdürümüz Cihan Yıldırım’ın sorularını yanıtladı. Seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Bingöl, şöyle konuştu: “Sadece şahıslar için değil sisteme yönelik itirazlarımız var. Bu nedenle ‘Geleceğin için değiştir’ diyoruz. Sahada ciddi karşılık bulduk. En çok çalışan partiyiz. Ramazan boyunca dur durak bilmeden çalıştık. Türkiye’de siyasetin normalleşmesi için, 81 milyonun bir arada yaşaması için mücadele veriyoruz. Bu nedenle üslubumuza çok dikkat ediyoruz. Dış politika, ahlaki yönden, ekonomi ve iç siyaset yönünden yönetilemez olduğunu düşünüyoruz. Bu konularda değişiklik olması lazım. Adil bir hukuk sistemine, yeni bir anayasaya ihtiyaç var. Türkiye pek çok alanda tıkandı. Bunun için ‘değiştir’ diyoruz.”

Ne dediklerinin pek önemi yok
Bingöl, şöyle devam etti: “Değerlerimiz üzerinden bize hakaret edilen ve asla kabul etmeyeceğimiz iftiraların olduğu bir kampanyayla karşı karşıyayız. Buna rağmen 81 milyonun kucaklaşması adına bunları duymazlıktan geliyoruz. Türkiye için ne yapmaya çalıştığımızı anlatıyoruz. İnsanlar bizi dinliyor. Dolayısıyla onların ne dediklerinin pek önemi yok. Eskişehir’de dokuzuncu adaylığım. İlk defa bu kadar tepki ve hakaretle karşılaştım. Bazı insanlar bizi anlamamakta direndi ama her şeye rağmen anlattık. Ve insanların büyük bir kısmını ikna ettik.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat