alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

16 Yaşındaki Şevval, Enkazdan Altından Sağ Kurtarıldı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç 16 Yaşındaki Şevval, Enkazdan Altından Sağ Kurtarıldı
A
a

Kahramanmaraş Merkezli Meydana Gelen Depremler Sonrası Hatay'daki Arama-Kurtarma Faaliyetlerine Katılan Kütahya Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Ekipleri, 16 Yaşındaki Şevval Deniz'i Yıkılan Binanın Enkazından Sağ Olarak Kurtardı.

Sütiş Eskişehir
Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremler sonrası Hatay’daki arama-kurtarma faaliyetlerine katılan Kütahya Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, 16 yaşındaki Şevval Deniz’i yıkılan binanın enkazından sağ olarak kurtardı.
Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve birçok kentte yıkıma neden olan depremlerin ardından vakit kaybetmeden deprem bölgesine hareket eden Kütahya Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, Hatay’da yürütülen arama-kurtarma faaliyetlerinde inanılmaz bir kurtuluşa ortak oldu.
Şiddetli depremler sonrası büyük bir yıkımın yaşandığı Hatay’da, yıkılan bir binanın enkazında çalışan Kütahya Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, gelen ses üzerine yoğunlaştığı bölgede saatler süren uğraş sonucu 16 yaşındaki Şevval’i sağ olarak kurtardı. Enkazdan çıkarıldıktan sonra gözyaşlarına boğulan Şevval, kendisini kurtaran itfaiye erlerince sağlık ekiplerine teslim edilerek hastaneye götürüldü.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat