alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

(Özel) Fenomen Muhtar Yine Gündeme Gelmeyi Başardı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç (Özel) Fenomen Muhtar Yine Gündeme Gelmeyi Başardı
A
a

Afyonkarahisar’In Bolvadin İlçesinde ‘Fenomen Muhtar’ Olarak Bilinen Hakan Aktepe Sosyal Medya Hesabından Yayınladığı Papyonlu Videolu Mesaj İle Vatandaşları Belediyenin Hizmetlerini Protesto Edecekleri Sessiz Yürüyüşe Davet Etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde ‘fenomen muhtar’ olarak bilinen Hakan Aktepe, sosyal medya hesabından yayınladığı papyonlu videolu mesaj ile vatandaşları belediyenin hizmetlerini protesto edecekleri sessiz yürüyüşe davet etti. Video mesajda Aktepe’nin çevresi ile girdiği diyaloglar ise görenleri gülümsetti.
Bolvadin İmaret Mahallesi Muhtarı Hakan Aktepe, sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile yine gündeme gelmeyi başardı. İlçede ve çevresindeki fenomen muhtar olarak bilinen Aktepe, hizmetlerinden memnun olmadığını söylediği Bolvadin Belediyesi’nin çalışmalarını protesto etmek için vatandaşları sessiz yürüyüşe davet etti. Çektiği videoda çevresindekilerle de yöresel şiveyle ilginç diyaloglara giren ve ‘kaç kişi izliyor bende görünmüyor’ gibi sorular soran Aktepe’nin soruları ve aldığı yanıtlar ise herkesi gülümsetti. Videonun çekimi esnasında Aktepe’nin çevresindeki bulunan kişilerin ona destek verdiği de dikkatlerden kaçmadı. Aktepe’nin sessiz yürüyüşün ardından ilerleyen günlerde belediye başkanlığına adaylığını da açıklayacağı belirtildi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat