Tavşanlı Ve Domaniç’Te ’Sağlık’ Konulu Seminer

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Tavşanlı Ve Domaniç’Te ’Sağlık’ Konulu Seminer
A
a

Tavşanlı Ve Domaniç’Te 'Sağlık' Konulu Seminer

Sütiş Eskişehir
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Mediko-Sosyal ve Gençlik Danışma Merkezi tarafından Tavşanlı Meslek Yüksekokulu, Tavşanlı Uygulamalı Bilimler Fakültesi ve Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu’nda Sağlığımız Önceliğimizdir: Bugün ve Her Gün başlıklı eğitim semineri düzenlendi.
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Mediko-Sosyal ve Gençlik Danışma Merkezi tarafından Tavşanlı Meslek Yüksekokulu, Tavşanlı Uygulamalı Bilimler Fakültesi ve Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu’nda düzenlenen seminerlere birim yöneticileri, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı. Etkinlik kapsamında, Mediko-Sosyal ve Gençlik Danışma Merkezi’nden Uzman Psikolog Eren Tuncay stres ve baş etme yöntemleri üzerine, Hemşire Hatice Erkun Dolker ise sağlıklı yaşamı teşvik etme ve bulaşıcı hastalıklar konularında bilgilendirme yaptı.
Seminerde, bulaşıcı hastalıkların toplumda artış gösterdiği son yıllarda bu hastalıklardan korunma yöntemleri ve hijyen konuları ele alındı. Ayrıca, katılımcılara stres, kaygı, korku ve psikoterapi gibi konularda da bilgi verildi.
Tavşanlı ve Domaniç Hayma Ana MYO adına öğrencilere ve personele değerli bilgiler sunan Uzman Psikolog Eren Tuncay ve Hemşire Hatice Erkun Dolker’e teşekkür edildi.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi