Tavşanlı’Da Trafik Kuralları Hakkında Bilgilendirmede Bulunuldu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Tavşanlı’Da Trafik Kuralları Hakkında Bilgilendirmede Bulunuldu
A
a

Tavşanlı'da Trafik Kuralları Hakkında Bilgilendirmede Bulunuldu

Sütiş Eskişehir
Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde düzenlenen trafik etkinlikleri, vatandaşların trafik kuralları konusunda bilinçlenmesine katkı sağladı.
Tavşanlı Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı ve Tavşanlı Belediyesi’ne bağlı trafik ekipleri Cumhuriyet Meydanı’nda kurdukları stantta özellikle emniyet kemeri ile kask kullanımının önemine dikkat çekti.
Kurulan stantta İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Belediye Zabıta Trafik ekipleri tarafından trafikte uyulması gereken kurallar hakkında detaylı bilgilendirme yapıldı.
Vatandaşlar trafik ekipleri tarafından ayrıntılı olarak bilgilendirildi. Trafik bilincinin artırılması amacıyla çeşitli broşürler dağıtıldı.
Özellikle emniyet kemeri kullanımının önemi vurgulanarak, sürücülerin ve yolcuların güvenliği için emniyet kemeri takılması gerekliliği üzerinde duruldu.
Hızlı bir şekilde artan motosiklet kazalarını önlemek adına, sürücülerin mutlaka kask takması gerektiği hatırlatıldı. Kaskın hayati önem taşıdığı belirtildi.
Bu arada belediye binasında Nikahlarını yeni kıyan çift, mutluluklarını paylaşmak için trafik bilgilendirme etkinliğine katıldı.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi