Tavşanlı’Da Karate Diamond Cup 2024 Organizasyonu Gerçekleştirildi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Tavşanlı’Da Karate Diamond Cup 2024 Organizasyonu Gerçekleştirildi
A
a

Karate Dünyasının Önemli Organizasyonlarından Biri Olan Karate Diamond Cup 2024, Kütahya'nın Tavşanlı İlçesinde Gerçekleştirildi. Tavşanlı Karate Okulu Spor Kulübü'nün, Tavşanlı Belediyesi'nin Desteğiyle Düzenlediği Turnuva 3 Gün Sürdü.

Sütiş Eskişehir
Karate dünyasının önemli organizasyonlarından biri olan Karate Diamond Cup 2024, Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde gerçekleştirildi. Tavşanlı Karate Okulu Spor Kulübü’nün, Tavşanlı Belediyesi’nin desteğiyle düzenlediği turnuva 3 gün sürdü.
Bu yılki turnuva, Türkiye genelinde 35 ilden gelen 88 kulübün toplam 1200 sporcusu ve yakınları ile 2 bin kişiyi ağırladı. Tavşanlı Belediyesi Spor Kulübü de bu prestijli organizasyonda mücadele eden kulüpler arasında yer aldı.
Karate Diamond Cup 2024 turnuvasını organize eden Karate Antrenörü Mustafa Oğulcan Alımcı ve İstanbul’dan Barış Kılıç Karate Okulları antrenörü Barış Kılıç, katılım sağlayan herkese teşekkür etti.
Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Av. Dr. Aslan Abid Uğuz ve Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürü Turhan Yavuz da turnuvada yer aldı.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi