Şüphe Üzerine Durdurulan Tırda 6 Milyon Adet Kaçak Dolu Makaron Ele Geçirildi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Şüphe Üzerine Durdurulan Tırda 6 Milyon Adet Kaçak Dolu Makaron Ele Geçirildi
A
a

Afyonkarahisar’Da Güvenlik Güçleri Tarafından Durdurulan Bir Tırda 6 Milyon Adet Kaçak Dolu Makaron Ele Geçirildi. Ele Geçirilen Makaronun Kentte Son Yıllarda Tek Seferde Yakalanan En Yüksek Miktardaki Kaçak Ürünlerden Olduğu Belirtildi.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar’da güvenlik güçleri tarafından durdurulan bir tırda 6 milyon adet kaçak dolu makaron ele geçirildi. Ele geçirilen makaronun kentte son yıllarda tek seferde yakalanan en yüksek miktardaki kaçak ürünlerden olduğu belirtildi.
Afyonkarahisar’ da şüpheli bir araçta yapılan aramada 6 milyon adet dolu makaron ele geçirildi.
Kent merkezinde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından ortak yapılan çalışma çerçevesinde, şüphe üzerine F.K., isimli sahsın kontrolündeki araç durdurularak sürücünün Genel Bilgi Taraması (GBT) üzerinden ruhsat ve evrak kontrolleri yapıldı. Sürücünün hareketlerinden şüphelenen ekipler tarafından araçta yapılan aramada ise 6 milyon adet dolu makaron ele geçirildi. Koliler içerisinde tıra istiflenen makronlara ele konulurken, sürücü F.K., isimli şahıs ise gözaltına alındı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi