Sünnetçi: “Gençlerimiz Her Zaman Kendilerine Bir Hedef Belirlemeli”

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Sünnetçi: “Gençlerimiz Her Zaman Kendilerine Bir Hedef Belirlemeli”
A
a

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetçi, Gençlerin Her Zaman Kendilerine Bir Hedef Belirlemeleri Gerektiğini İfade Ederek, Bu Hedeflerini De Yakalamak İçin Planlı Ve Gayretli Çalışmanın Önemli Olduğunu Dile Getirdi.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetçi, gençlerin her zaman kendilerine bir hedef belirlemeleri gerektiğini ifade ederek, bu hedeflerini de yakalamak için planlı ve gayretli çalışmanın önemli olduğunu dile getirdi.
Sünnetci ve Şube Müdürleri Hayati Duman ile Kocatepe Anadolu Lisemizi ziyaret ederek idareci ve öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlerin istek ve taleplerini dinleyen Sünnetçi akabinde sınıfları ziyaret ederek öğrencilerin derslerine eşlik etti.
Daha sonra YKS sınavına hazırlanan 12. sınıf öğrencileriyle okulun toplantı salonunda bir araya gelen Sünnetçi, öğrencilere deneyim ve tecrübelerinden örnekler vererek sohbet etti. Öğrencilere her şeyden önce kendilerine bir hedef belirlemeleri gerektiğini ve bu hedeflerini başarmak içim planlama yaparak gayretle çalışmaları gerektiğini vurguladı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi