Simav Myo’Da Sağlıklı Yaşam Etkinlikleri

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Simav Myo’Da Sağlıklı Yaşam Etkinlikleri
A
a

Simav Myo’Da Sağlıklı Yaşam Etkinlikleri

Sütiş Eskişehir
Simav Meslek Yüksekokulunda Uzm. Psikolog Eren Tuncay, Ebe Gülşah Saçmacılar ve Hemşire Hatice Erkun Dolker’in konuşmacı olarak katıldığı “Stres ve Baş Etme Yöntemleri” ile “Sağlıklı Yaşamı Teşvik Etme ve Bulaşıcı Hastalıklar” konu başlıklı iki ayrı etkinlik düzenlendi.
Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğe DPÜ’nün Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’nda görev yapan konuşmacılar Uzman Psikolog Eren Tuncay, Ebe Gülşah Saçmacılar ve Hemşire Hatice Erkun Dolker’in yanı sıra, Simav MYO Müdürü Prof. Dr. Alaattin Kaçal, akademik ve idari personel, öğrenciler ve davetliler katıldı.
“Stres ve Baş Etme Yöntemleri” ile “Sağlıklı Yaşamı Teşvik Etme ve Bulaşıcı Hastalıklar” konu başlıklarında iki ayrı etkinlik olarak düzenlenen konferanslarda konuşmacılar stres ve bulaşıcı hastalıklar konusunda katılımcıları bilgilendirdi, bu konularla ilgili üniversitede yapılan son çalışmalardan ve Türkiye genelinde başvuru yapılabilecek meslek sahipleri ve kurumlardan söz etti.
Konuşmacıların sunumlarının tamamlanmasının ardından etkinliğin son bölümünde personel ve öğrencilerden gelen sorular konuşmacılar tarafından yanıtlandı.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi