Ödüllerini Aldılar Ve Togg İle Okullarına Gittiler

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Ödüllerini Aldılar Ve Togg İle Okullarına Gittiler
A
a

Ödüllerini Aldılar Ve Togg İle Okullarına Gittiler

Sütiş Eskişehir
Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde bursluluk sınavında tam puan alan öğrenciler ödüllendirildi ve milli otomobil Togg ile okullarına götürüldü.
2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavında 500 tam puan alarak Türkiye Birincisi olan şampiyon öğrenciler ve çeşitli dallarda verilen ödüllerin takdimi için Tavşanlı Proje Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde ödül töreni düzenlendi.
Bursluluk Sınavı’nda "500 Tam Puan" alarak burs almaya hak kazanan 5 öğrencinin ödülleri ve Başarı Belgeleri AK Parti Kütahya Milletvekili Mehmet Demir tarafından takdim edildi.
2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Bursluluk Sınavı’nda 478 ve üzerinde puan alarak burs almaya hak kazanan öğrencilere ise ödülleri, Tavşanlı Din Eğitimini Destekleme ve Geliştirme Derneği ve aynı zamanda Ticaret Odası Başkanı, Davut Efe tarafından takdim edildi.
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Etkinlikleri kapsamında ilçede düzenlenen liselerarası Futsal turnuvasında Tavşanlı birincisi olan Proje Erkek AİHL Futsal takımının ödülleri ve Başarı Belgeleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Raşit Refik Küçükkağnıcı tarafından takdim edildi.
Tavşanlı Proje Erkek AİHL bünyesinde düzenlenen sınıflar arası münazara yarışması birincileri olan öğrencilerin ödülleri Ak Parti İlçe Başkanı Himmet Özer tarafından takdim edildi.
Ödül töreni, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi ve Ressam Abdullah Taktak Ortaokulu 5. sınıf öğrencileri Tarık Efe Gün, Kerem Kahraman, Muhammed Esad Şirin ve Yusuf Talha Kaya, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi odasına ait yerli ve milli araç Togg ile okullarına götürüldüler.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi