Müdür Başyiğit: “Bütün Gayretimiz, Hayallerimiz, Çalışmalarımız, Her Şey Çocuklarımız İçin”

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Müdür Başyiğit: “Bütün Gayretimiz, Hayallerimiz, Çalışmalarımız, Her Şey Çocuklarımız İçin”
A
a

Müdür Başyiğit: “Bütün Gayretimiz, Hayallerimiz, Çalışmalarımız, Her Şey Çocuklarımız İçin”

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, yarıyıl tatili dolayısıyla yayımladığı mesajında, bütün gayretlerinin, hayallerinin, çalışmalarının her şeyin çocuklar için olduğunu ifade etti.
Müdür Hasan Başyiğit mesajında,” Eğitim ışığını yurdun dört bir köşesine yayan irfan ordusunun neferleri olarak dün olduğu gibi bu gün de bütün bu sorumluluklarımızı yerine getirerek çocuklarımızın hem akademik hem de ahlaki yönden gelişmesi için çabaladığımız bir dönemin daha sonuna geldik. Özverili çalışmalarıyla başarılı bir dönem geçirmemize vesile olan tüm yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi kutluyorum” dedi.

“Karnedeki değerlendirmeler, başarı ya da başarısızlık göstergesi değildir”
Mesajında çocuklara seslenen Müdür Başyiğit,” Çocuklar, bütün bu gayretimiz, hayallerimiz, çalışmalarımız her şey sizler için. Çünkü hayatlarımızı anlamlı kılan sizlersiniz. Karnedeki değerlendirmeleri, başarı ya da başarısızlık göstergesi değil; güçlü ve zayıf yönlerinizi tespit aracı olarak görmelisiniz. Önemli olan süreç içerisinde akademik yönden gelişirken diğer taraftan da milli ve manevi değerlerle şekillenmeniz ve hayata dair hedeflerinize odaklanmanızdır. Eğitime vermiş olduğumuz bu kısa mola da sizlere tavsiyem mümkün mertebe kendinize ve ailenize zaman ayırmanız, sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunmanız, vaktinizi kişisel gelişmenize katkı sağlayacak şekilde geçirmenizdir. Moladan sonra görüşmek dileğiyle, iyi tatiller” ifadelerine yer verdi.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi