Kütahya Valisi Işın’In, Simav Temasları

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kütahya Valisi Işın’In, Simav Temasları
A
a

Kütahya Valisi Işın’In, Simav Temasları

Sütiş Eskişehir
Kütahya Valisi Musa Işın, ilçelerdeki çalışmaları görmek, sorun ve ihtiyaçları yerinde tespit etmek amacıyla sürdürdüğü ilçe ziyaretlerine Simav ilçesiyle devam etti.
Vali Musa Işın, Milletvekili Adil Biçer ile birlikte Simav Kaymakamlığını ziyaret ederek Kaymakam Bünyamin Karaloğlu’dan ilçenin eğitim, sağlık, altyapı, ulaşım hizmetleri ve asayişi hakkında bilgi aldı.
Vali Musa Işın, Simav ilçe programı çerçevesinde Simav Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Simav Belediye Başkanı Fatih Kalay, belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında Vali Işın’a bilgi verdi.
Vali Musa Işın, Milletvekili Adil Biçer ile birlikte Simav’da Gölcük Taş Konak Sosyal Tesislerinde incelemelerde bulundu. Vali Işın, İl Özel İdaresinin de proje aşamasında maddi destek sağladığı ve Simav Belediyesi tarafından hayata geçirilen tesisler hakkında Belediye Başkanı Fatih Kalay’dan bilgi aldı.
Vali Musa Işın, Simav ilçesinde esnaf ve vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini de dinleyerek, sorunlara çözüm bulmak için hep birlikte gayret göstereceklerini söyledi.
Vali Işın’ın Simav ilçesi ziyaretinde Simav Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Muammer Özcura, Simav Belediye Başkanı Fatih Kalay ve ilgili kurum yöneticileri de yer aldı.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi