Kütahya İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gediz İlçesinde Yapıldı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kütahya İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gediz İlçesinde Yapıldı
A
a

Kütahya İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gediz İlçesinde Yapıldı

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit başkanlığındaki İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı Gediz ilçesinde gerçekleştirildi.
İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hakan Gölpınar Gediz ilçesinde yapılması planlanan İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı öncesi Çavdarhisar ilçesinde İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeni başlayan Musa Kazak’la bir araya gelerek yeni görevinin hayırlı olmasını dilediler.
Gediz ilçesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen İlçe Millî Eğitim Müdürleri toplantısı öncesinde Gediz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden Müdür Hasan Başyiğit ve Müdür Yardımcısı Hakan Gölpınar, burada İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bahadur ve Şube Müdürleri ile bir araya gelerek ilçedeki eğitim öğretimle ile ilgili bilgi aldı.
Gediz Belediyesi Gençlik ve Kültür Merkezinde Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit’in başkanlığında yapılan toplantıda 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılının 1. döneminin değerlendirmesi yapıldı. Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurulları ve Zümreleri Yönergesinin de incelendiği toplantının sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin öneri, istek ve görüşlerine yer verildi.

“ Müdür Başyiğit’in okul ziyaretleri”
Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hakan Gölpınar, toplantı sonrasında ilçede çeşitli ziyaretler gerçekleştirdiler. Bu çerçevede Zafer İlkokulunu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldiler. Okulda çeşitli incelemelerde bulunan Müdür Hasan Başyiğit, "Dönem Sonu Faaliyet Haftası" çerçevesinde okuldaki etkinliklerin yapıldığı alanları gezdi ve etkinliklerle ilgili bilgi aldı. "Dilimizin Zenginlikleri" projesi çerçevesinde yapılan çalışmaları da inceleyen Hasan Başyiğit, öğrencileri yaptıkları çalışmalar dolayısıyla tebrik etti. Öğrencilere kitap hediye eden Başyiğit, öğrencilerin yarıyıl tatilinde kitap okumalarını tavsiye etti. Aynı bahçe içerisinde yer alan yapımı bu yıl tamamlanan Zafer Anaokulunu ziyaret ederek okulda incelemelerde bulundu ve okulun durumu hakkında okul yöneticilerinden bilgi aldı. Gediz’de okul ziyaretlerine devam eden Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit’in bir sonraki durağı Kurtuluş İlkokulu ve Kurtuluş Anaokulu oldu. Müdür Yardımcısı Hakan Gölpınar ile birlikte okul bahçesinde tasarlanan masal parkını ve serayı inceleyen Hasan Başyiğit daha sonra sınıflarda öğrencilerle bir araya geldi. Burada "İyi ki Varsın Öğretmenim" projesi çerçevesinde ilçede görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek onlarla sohbet etti.
Okul ziyaretleri sonrası İlçe Kaymakamı Hakan Alkan’ı makamında ziyaret eden Müdür Hasan Başyiğit, ilçedeki eğitim öğretimle ilgili Kaymakam Hakan Alkan ile görüş alışverişinde bulundu.
Gediz Halk Eğitim Merkezinde, Gazze’li çocuklara yardım için üretilen ürünleri inceleyen Başyiğit, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı, emeği geçen kursiyer, usta öğretici ve Gediz Halk Eğitim Müdürlüğü yöneticilerine teşekkür etti.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi