Kütahya’Da Ortaokul Öğrencileri İçin ’Ben Ve Yıldızım’ Etkinliği

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kütahya’Da Ortaokul Öğrencileri İçin ’Ben Ve Yıldızım’ Etkinliği
A
a

Kütahya'da Ortaokul Öğrencileri İçin Ben Ve Yıldızım Etkinliği

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyesi tarafından ortaokul öğrencileri için düzenlenen ’Ben ve Yıldızım’ etkinliğine katıldı.
Etkinlikte geleceğimizin teminatı çocuklarla ve aileleriyle tek tek ilgilenen Başkan Işık, “Geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz çok kıymetli çocuklarımızın anne, baba, anneanne, babaanne, abla, ağabeyleri ve sevgili çocuklarımız, bu yıl karne hediyesi olarak sizlere küçük birer hediye düşündük. Ayrıca bir değişiklik, bir mola olsun diye böyle bir program düzenledik. Programın düzenlenmesinde emeği geçen Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüze ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Renkli bir tatil oluyor, program dahilinde ulaşabildiğimiz tüm çocuklarımızı burada misafir ediyoruz. Katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çocuklarımıza daha güzel bir gelecek verdiğimiz emeklerin boşa gitmemesini rabbimden diliyorum. Anneleri başta olmak üzere tüm ailelerimize ayrı ayı teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız” dedi.
Etkinlikte kahvaltılarını eden çocuklar, müzik ve dans gösterilerinin ardından kendileri için özel hazırlanan ’Ben ve Yıldızım’ anı Köşesinde hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra Ressam Ahmet Yakupoğlu Konferans Salonu’na geçen minikler, Kütahya Belediyesi Kültür ve Sanat Akademisi Tiyatro Topluluğu tarafından hazırlanan tiyatro oyununu seyretti.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi