Kütahya’Da Öğrencilere Uygulamalı Ve Teorik Trafik Eğitimi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kütahya’Da Öğrencilere Uygulamalı Ve Teorik Trafik Eğitimi
A
a

Kütahya’Da Öğrencilere Uygulamalı Ve Teorik Trafik Eğitimi

Sütiş Eskişehir
Kütahya Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünce Şehit Selman Çelik İlkokulunda kurulan parkurda öğrencilere uygulamalı ve teorik trafik eğitimi verildi.
Şehit Selman Çelik İlkokulunda kurulan seyyar çocuk trafik eğitim parkında Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Fatih Çakırtaş ve Kıdemli Baş Polis Ahmet Kahraman tarafından öğrencilere teorik ve uygulamalı verilen trafik eğitiminde, karşıdan karşıya geçme, yolda yürüme gibi genel trafik konularında bilgilendirmelerde bulunuldu.
İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Şube Müdürü Mustafa Topuz gerçekleştirilen etkinlikleri yerinde incelediler. Etkinlikler öncesinde öğretmenler, öğrenciler ve Okul Aile Birliği üyelerinin katılımıyla kahvaltı etkinliği düzenlendi. Kahvaltının ardından Trafik Eğitim Parkurunda öğrenciler ile beraber trafik bilinci hakkında bilgilendirme yapıldı.
Müdür Hasan Başyiğit, programın sonunda öğretmenler odasında öğretmenler ile bir araya gelerek öğretmenlerle sohbet etti, okuldaki eğitim öğretimle ilgili bilgi aldı. Başyiğit, tüm katılımcılara yapılan çalışmalar ve hazırlanan etkinliklerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi