Kütahya’Da Mustafa Kutlu İl Paneli Yapıldı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kütahya’Da Mustafa Kutlu İl Paneli Yapıldı
A
a

Kütahya’Da Mustafa Kutlu İl Paneli Yapıldı

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Kütahya Atatürk Anadolu Lisesinin koordinatörlüğünde, Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Şube Müdürleri İrfan Kanık ve Mehmet Zorlu, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla Beylerbeyi Konferans Salonunda "Anadolu Mektebi Yazar Okumaları” başlıklı projenin nihai ayağı olan Mustafa Kutlu il paneli gerçekleştirildi.
Gönüllülük esasına dayalı olarak il paneline katkı sunan okulların Ekim ayının ilk haftasından bu yana yaptıkları çalışmalarını ortaya koydukları panelin öncesinde okulların panelle ilgili yaptıkları çalışmalar ve Anadolu Mektebi Yazar Okumaları projesinin tanıtım filmi izlendi. Daha sonra ise panelist öğrenciler sunumlarını gerçekleştirdiler. Program sonunda öğrencilere Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit tarafından hediye ve belge takdim edildi.
Müdür Başyiğit, Panele katkı sunan panelist öğrencilere, onların hazırlanmasında emeği geçen danışman öğretmenlerine ve okulları olan Atatürk Anadolu Lisesi, Akşemsettin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ali Güral Lisesi, Aysel Selahattin Erkasap Sosyal Bilimler Lisesi, Fatih Anadolu Lisesi, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi ile Nafi Güral Fen Lisesine teşekkür etti.
Proje çerçevesinde ikinci dönem sonunda Cengiz Aytmatov il paneli gerçekleştirilecek.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi